Pistole tavná Yato 20/80W
Lepící tavná pistole s výkonem 20/80 W určená k roztavení a nanášení tavného lepidla za účelem rychlého slepení papíru, korku, dřeva, kůže, textilie.
Zobrazit podrobnější popisLepící tavná pistole s výkonem 20/80 W určená k roztavení a nanášení tavného lepidla za účelem rychlého slepení papíru, korku, dřeva, kůže, textilie.
Zobrazit podrobnější popisExpedujeme do 2-3 pracovních dní.
TOYA S.A
ul. Sołtysowicka 13 - 15,
Wrocław 51-168,
Poland
sklep@toya24.pl
(+48) 71 32 46 330
Tento model je vynikající volbou pro náročné uživatele, spojuje vynikající technické parametry s vysokou kvalitou. Díky velmi účinnému ohřívači 80 W se pistole zahřeje až na 180 - 200°C za pouhých 3-5 minut. Po rozehřátí se příkon sníží na 20 W, což významně snižuje spotřebu elektrické energie. Účinnost pistole je 15 g lepidla za minutu.
Výstupní kovová tryska je odolná mechanickému poškození, navíc je chráněna silikonovým pláštěm, který snižuje adhezi lepidla k pistoli a usnadňuje čištění. Tavná pistole je vhodná pro průměr tyčinek 11 mm (3 ks v balení).
Pohodlná velká spoušť zvyšuje přesnost práce a ergonomická rukojeť výrazně zvyšuje komfort práce.
Technické údaje
Obsah balení
563 984 ks
Zboží máme na skladě
5
Zákazníků online
98%
Spokojených zákazníků