Zahradní oblouk na popínavé rostliny černý 220 x 198 x 70 cm
Černý zahradní oblouk vytvoří elegantní vstup do zahrady a pevnou oporu pro růže, břečťan i další popínavé rostliny.
Zobrazit podrobnější popisČerný zahradní oblouk vytvoří elegantní vstup do zahrady a pevnou oporu pro růže, břečťan i další popínavé rostliny.
Zobrazit podrobnější popisOdesíláme během 24 hodin!
BELAN GmbH
Anger 33,
Naila 95119,
Germany
service@dilego.de
(+49) 9282 93 29 40
Zahradní oblouk dokáže i běžný vstup do zahrady proměnit v místo, které působí upraveně, vzdušně a příjemně na pohled. Jakmile jej necháte porůst růžemi, břečťanem nebo jinými popínavými rostlinami, vznikne působivý zelený průchod, který dodá venkovnímu prostoru hloubku i osobitý charakter. Černé provedení působí elegantně samo o sobě a snadno zapadne do romantické i moderně laděné zahrady.
Konstrukce je vyrobena z černě lakované oceli a stojí volně, takže ji můžete umístit k zahradnímu vstupu, k cestičce, k terase nebo jako dekorativní oddělení jednotlivých částí zahrady. Extra široké provedení nabízí pohodlný průchod a dostatek místa pro vedení rostlin po bočních segmentech i horní části. Oblouk je dodáván v demontovaném stavu, montáž je ale rychlá a jednoduchá. Pro vyšší stabilitu se doporučuje ukotvení k podkladu nebo zajištění zemními hřeby.
Dopřejte popínavým rostlinám krásnou a pevnou oporu.
433 581 ks
Zboží máme na skladě
13
Zákazníků online
98%
Spokojených zákazníků